spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Prekid obilježio derbi, Olimpik nosi tri boda iz Gradačca

U derbiju 7. kola Prve lige FBiH snage su u Gradačcu odmjerili Zvijezda i Olimpik (0:2).

U prvom poluvremenu uzbudljiv meč. Gosti su zaprijetili preko Džafića koji je izblokiran sa pet metara, da bi kasnije uzvratio Arnautović, ali ostalo je 0:0.

Mnogo nervoze vidjeli smo na terenu, ali i nezadovoljstva domaće publike na gotovu svaku odluku sudije Silića, pa je vrlo često dolazilo do prekida.

U 35. minuti penal za goste. Zeba je bio siguran sa 11 metara.

U drugom poluvremenu mnogo nervoza i prekid u 65. minuti. Zvijezda je ofanzivnije krenula, a u 65. minuti Armin Jazvin dobija drugi žuti, odnosno crveni karton.

Domaći su žestoko protestovali, publika je ubacivala sve i svašta u teren, te je Sanel Silić iz Cazina prekinuo meč.

Kada se jedna tribina ispraznila i meč nastavio u 69. minuti Šarić je imao veliku šansu za domaće, no ostalo je 0:1.

Nakon toga Olimpik iz slobodnjaka preko Stojanovića dolazi do pogotka i šeste pobjede.