Zvijezda je u Gradačcu ugostila Goražde i stigla je do nove pobjede.

Zvijezda je bez prevelikih ambicija krenula u novu sezonu i nipošto se ne želi nazvati kandidatom za plasman u Premijer ligu, ali nakon četiri kola crveno-bijeli su uz Velež na samom vrhu.

U dosad četiri odigrana meča Zvijezda je upisala tri pobjede i jedan remi, a treća pobjeda ostvarena je danas protiv Goražda na Banja Ilidži.

Na početku meča Šarić je imao šansu za Zvijezdu, a već u šestoj minuti Jaćimović pogađa za radost domaćih navijača. Šarkanović je mogao da povisi sredinom prvog dijela rezultat, ali je ostalo 1:0.

Domaćin se osigurao golom u nastavku meča, kada je golmana gostiju iz Goražda još jednom savladao Jaćimović, junak nove pobjede crveno-bijelih.

Zvijezda – Goražde 2:0

NK Zvijezda: Prljača, Popović, Petrović, Brčkalić, Šarić, Jusufbašić, Pecelj, Jaćimović, Kadrić, Šarkanović, Ilić.

FK Goražde: Ćulov, Gluhačević, Dizdarić, Dučić, Korjenić, Huseinspahić, Kamenica, Šehić, Blagojević, Islamagić, Kapetan.

Izvor: Sportsport.ba