Danas je odigrano sedam susreta 3. kola Prve lige FBiH. U Konjicu su snage odmjerili Igman i Zvijezda Gradačac, a na kraju je završilo 0:0.

Na samom početku vidjeli smo po jednu dobru šansu na obje strane, a zatim je Zvijezda mogla povesti preko Jaćimovića, no Kolak brani njegov udarac.

Pred sami kraj prvog poluvremena dobru priliku za goste imao je i kapiten Jusufbašić, ali ostalo je 0:0.

Zvijezda drugo poluvrijeme otvara prilikom Ilića. Najbolju priliku da dođu do pobjede domaći su imali pet minuta prije kraja, ali isptriječila se stativa.

Ostalo je 0:0

FK Igman: Kolak, Đurić, Savinović, Sultanić, Kašić, Carvalho, Oglečevac, Klarić, Lukomirak, Žerić, Mehić.

NK Zvijezda Gradačac: Prljača, Popović, Petrović, Brčkalić, Šarić, Jusufbašić, Pecelj, Jaćimović, Kadrić, Šarkanović, Ilić.

Izvor: Sportsport.ba