Ubjedljiva pobjeda na Banja Ilidži: Zvijezda – Jedinstvo 4:0
03/09/2017

Zvijezda je nastavila sa sjajnim igrama u novoj sezoni Prve lige FBiH. Izabranici Nermina Šabića danas su na svom terenu deklasirali Jedinstvo iz Bihaća sa visokih 4:0.

Već u šestoj minuti domaći su poveli. Cvijanović je šutirao, lopta od Karabegovića završila iza leđa Alijagića. Nakon dvije minute novi pogodak.

Ovaj put mrežu gostiju trese Adžem. U 17. minuti bilo je 3:0. Cvijanović je matirao Alijagića i već tada je bilo jasno da će Zvijezda slaviti nova tri boda. U drugom poluvremenu nastavlja se dominacija Zvijezde, a konačnih 4:0 postavio je junak Zvijezde iz prošlog kola Zoran Kokot.

NK Zvijezda – NK Jedinstvo 4:0 (3:0)

NK Zvijezda: Prljača, Adžem, Cvijanović, Brčkalić, Devedžić, Kokot, Čivić, Đekić, Kapetan, Damjanović, Hevešević.

NK Jedinstvo: Alijagić, Nuhanović, Karabegović, Halavać, Samardžić, Crnomarković, Četić, Jašarević, Hrustanović, Zulić, Pendek.